Skip site news

Site news

Picture of AZALAN BIN ISHAK KIM
Semakan Baucer Buku 1Malaysia 2014
by AZALAN BIN ISHAK KIM - Monday, 31 March 2014, 01:10 am
 
 
Picture of Mohd Amran Md Ali
How to Login?
by Mohd Amran Md Ali - Monday, 25 November 2013, 12:03 pm
 

Username : IC No. (eg: 921231021234)

Password : Full Matrix No. (eg: MS1418XXXXXX)

 
Picture of Mohd Amran Md Ali
AJK Portal KMK
by Mohd Amran Md Ali - Wednesday, 23 October 2013, 01:36 am
 
BIL. NAMA UNIT JAWATAN ALAMAT E-MEL
1 Zainal bin Halit MATEMATIK Pengerusi zainal@kmk.matrik.edu.my
2 Mohd Amran bin Md Ali SAINS KOMPUTER Penyelaras amran@kmk.matrik.edu.my
3 Izliyana bt Ismail SAINS KOMPUTER Setiausaha izliyana@kmk.matrik.edu.my
4 Maziah bt Mohd Zain SAINS KOMPUTER AJK maziah@kmk.matrik.edu.my>
5 Nurul Akmar bt Md Salleh SAINS KOMPUTER AJK akmar@kmk.matrik.edu.my
6 Asmalinda bt Adnan SAINS KOMPUTER AJK asmalinda@kmk.matrik.edu.my
7 Shafinar bt Abdul Razak SAINS KOMPUTER AJK shafinar@kmk.matrik.edu.my
8 Muhammad Azri bin Abdul Rashid SAINS KOMPUTER AJK azri@kmk.matrik.edu.my
9 Mohd Faizul Nizam Bin Ghazali PENGURUSAN PERNIAGAAN AJK faizol@kmk.matrik.edu.my
10 Roshidah bt Romli PENDIDIKAN ISLAM DAN MORAL AJK roshidah@kmk.matrik.edu.my
11 Nashitah bt Azahari PENDIDIKAN ISLAM DAN MORAL AJK nashitah@kmk.matrik.edu.my
12 Zainab bt Abu Bakar KEMAHIRAN DINAMIKA AJK zainab@kmk.matrik.edu.my
13 Hafliza bt Halili KEMAHIRAN DINAMIKA AJK hafliza@kmk.matrik.edu.my
14 Mazlan bin Abdul Talib KEMAHIRAN DINAMIKA AJK mazlan@kmk.matrik.edu.my
15 Azman bin Yusuf MATEMATIK AJK azman@kmk.matrik.edu.my
16 Azman bin Baharudin MATEMATIK AJK azman_din@kmk.matrik.edu.my
17 Kang Kooi Wei MATEMATIK AJK kwkang@kmk.matrik.edu.my
18 Siti Fatimah bt Halim KOKURIKULUM AJK fatimah@kmk.matrik.edu.my
19 Mohd Zaki bin Che Hassan KOKURIKULUM AJK zaki@kmk.matrik.edu.my
20 Noryati bt Mohd Saad EKONOMI AJK noryati@kmk.matrik.edu.my
21 Chandramathi a/p Doraisamy EKONOMI AJK chandramathi@kmk.matrik.edu.my
22 Mohamad Iqbal bin Mohamad Zubir BAHASA INGGERIS AJK m_iqbal@kmk.matrik.edu.my
23 Aidasuzana bt Md Arshad PERAKAUNAN AJK aidasuzana@kmk.matrik.edu.my
24 Nurul Farida bt Abdullah PERAKAUNAN AJK nurulfarida@kmk.matrik.edu.my
25 Lock Shu Ping BIOLOGI AJK splock@kmk.matrik.edu.my
26 Siti Mariam bt Ghazali KIMIA AJK mariam_ghazali@kmk.matrik.edu.my
27 Minnarthini a/p Subramaniam KIMIA AJK minnarthini@kmk.matrik.edu.my
28 Kherul Jefri bin Jamen KIMIA AJK kherul@kmk.matrik.edu.my
29 Abu Hassan bin Saad FIZIK AJK hassan@kmk.matrik.edu.my
30 Khairi bin Mat Daud FIZIK AJK khairi@kmk.matrik.edu.my
31 Asdy Hakim bin Arif FIZIK AJK asdy@kmk.matrik.edu.my
32 Tuan Mohd Redzuan bin Tuan Mohd Rashid FIZIK AJK mohdredzuan@kmk.matrik.edu.my>
 
Picture of Mohd Amran Md Ali
Login to Portal
by Mohd Amran Md Ali - Thursday, 19 September 2013, 03:24 am
 

For Students:

Username: Your IC No. (Eg: 951001021234)
Password:  Myic@XXXX (Eg: Myic@1234)

 
Picture of Mohd Amran Md Ali
Anjakan Transformasi Portal KMK
by Mohd Amran Md Ali - Wednesday, 17 July 2013, 12:51 am
 

•    Meningkatkan persekitaran pembelajaran maya melalui portal pendidikan bagi semua pelajar Kolej Matrikulasi Kedah.

•    Menambahkan kandungan atas talian untuk perkongsian bahan bermula dengan koleksi nota kuliah, soalan tutoran, modul amali dan soalan tahun-tahun lepas.

•    Memanfaatkan penggunaan portal pendidikan bagi pembelajaran berasaskan kendiri untuk meningkatkan kapasiti dan pembelajaran lebih khusus.

 

Skip LoginSkip Latest news

Latest news

  • 31 Mar, 01:10
    AZALAN BIN ISHAK KIM
    Semakan Baucer Buku 1Malaysia 2014 more...
  • 25 Nov, 12:03
    Mohd Amran Md Ali
    How to Login? more...
  • 23 Oct, 01:36
    Mohd Amran Md Ali
    AJK Portal KMK more...
  • 19 Sep, 03:24
    Mohd Amran Md Ali
    Login to Portal more...
  • 17 Jul, 00:51
    Mohd Amran Md Ali
    Anjakan Transformasi Portal KMK more...
Skip Calendar

Calendar

Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 Today Friday, 18 April 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30    
Skip ActivitiesSkip Course categories